1974’TE BAŞLAYAN HİKAYEMİZ

Kalyon İnşaat Hakkında

1974 yılında kurulan Kalyon İnşaat; inşaat, yatırım, işletme, gayrimenkul, enerji ve sanayi sektörlerinde, 35 bine yakın çalışanı ile hizmet veriyor. Katar, Rusya, Arnavutluk, Suudi Arabistan ve Irak gibi birçok ülkede projeler geliştirerek, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Kalyon İnşaat; aralarında, dünyanın tek çatı altındaki en büyük havalimanı olan İstanbul Havalimanı’nın yapımı ve işletmesi, Ar-Ge dahil güneş paneli üretiminin tüm aşamalarını bir araya getiren dünyadaki ilk ve tek fabrikası, Avrupa’nın en büyük, dünyanın ise sayılı büyüklükteki güneş enerjisi santrallerinden biri, dünyada bir ilk olan KKTC deniz geçişi isale hattı, Avrupa’nın en büyük ileri biyolojik atıksu arıtma tesisi, Türkiye’nin ilk Metrobüs yol inşaatı, Türkiye’nin ilk açık deniz sondaj platformu, Türkiye’nin ilk yüzen sıvılaştırılmış doğalgaz depolama ve gazlaştırma terminali yatırımı ve Kuzey Marmara Otoyolu gibi projelerin de bulunduğu onlarca dev yatırımı hayata geçirdi.

Nev201 projesi, Kalyon İnşaat ve Asfuroğlu Grubu (ASF) ortaklığıyla hayata geçirilmiş ve bu iş birliğinin ilk projesi olarak şehre imzasını atmıştır.

SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ BİR ŞİRKET

ASF GROUP Hakkında

1969 yılında kurulan Asfuroğlu Grubu, turizm, enerji, demir-çelik, madencilik, tarım, hazır beton ve
gayrimenkul sektörlerindeki projeleriyle kaliteli, güvenli hizmet ve üretimleri ile öncü bir şirket olarak sınırsız ve sürdürülebilir büyüme yolunda ilerlemeye devam eden, hizmette sınır tanımayan daima hedef çıtası yüksek olan bir anlayışa sahiptir. Asfuroğlu Grubu, çevresel değişimlere ayak uydurmak için değişen istek ve ihtiyaçları dikkate alarak hizmet ve üretim kalitesini arttıran bir kuruluş olarak bünyesinde, ASF Otelcilik ve Turizm İşletmeleri Tic. A.Ş., The Museum Hotel Antakya, Nas Beton Madencilik Sanayi ve Tic. Ltd. Şti., Depaş Demir Çelik Mamulleri Çimento Pazarlama ve Tic. Ltd. Şti. Waxwing Hotel, Denas Madencilik San. ve Tic. Ltd. Şti. Çimtaş Taşımacılık Tic. Ltd. Şti şirketlerini barındırmaktadır.

İLETİŞİM

DAHA FAZLASI VE EN İYİSİ

İş’te Başarının
Adresi

Ankara’nın ticaret merkezi Mevlana Bulvarı’nda
yükselen Nev201 başarınıza ortak olmak için hazır.